AKCESORIA DACHOWE

Wkręty do blach

Wkręty do blach profilowanych – zastosowanie:
Do mocowania blach i lekkich profili metalowych. Można je również wykorzystać do mocowań profili drewnianych oraz blach między sobą (na zakładkę).
Wkręty do blach profilowanych – niestandardowe:
Tabela przedstawia jedynie najpopularniejsze i najczęściej stosowane wkręty farmerskie. Jeżeli poszukują Państwo wkrętów o innych parametrach prosimy o sprawdzenie dostępności kontaktując się z nami drogą mailową bądź telefonicznie (zakładka kontakt).
Wkręty do blach profilowanych - charakterystyka:
Posiadają dodatkową powłokę antykorozyjną. Unikalny system UV stabilizator - gwarantuje niezmienność koloru nawet po kilkunastu latach. Podkładka EPDM wykonana z najlepszych materiałów uszczelniających. Na gwintach 20μm ocynku - w środowiskach mało agresywnych zużywa się około 1μm powłoki cynkowej rocznie. Specjalnie opracowana końcówka samowiercąca Drill.point zapewnia optymalne przewiercanie blachy bez jej zbędnego uszkodzenia.
- markowe wkręty Gunnebo
- pełna gama kolorów
ad12

Klinkier

umożliwia dostosowanie elewacji domu nie tylko do krajobrazu naturalnego, ale również do indywidualnych potrzeb użytkowników. Oferowana przez nas cegła klinkierowa charakteryzuje się wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne. Atrakcyjne kolory i faktury klinkieru umożliwiają realizację nawet najbardziej nietypowych projektów wykończeniowych.
ad11

ISOVER

Marka ISOVER, której produkty izolacyjne znacząco ograniczają emisję energii cieplnej do atmosfery, angażuje się w liczne działania uświadamiające istotę energooszczędności i propagujące ekologiczne zarządzanie domem.
ISOVER przystąpił do projektu dla firm Grupy Saint-Gobain -CARE 4, którego sygnatariusze zobowiązują się do czterokrotnej redukcji zużycia energii w nowobudowanych i poddawanych gruntownej renowacji budynkach użytkowanych przez spółki Saint-Gobain na świecie. Podczas ekonomicznego forum w Davos Saint-Gobain, której częścią jest ISOVER została uznana za jedną ze 100 firm najbardziej dbających o środowisko naturalne.
ad10

Strona 1 z 4


All Rights Reserved © 2013 - www.alldach.eu
Projekt i wykonanie: www.epix.com.pl