OKNA DACHOWE

Fakro

fakro1
   Firma FAKRO to prywatna firma rodzinna, która powstała w 1991 roku. Jest najbardziej dynamiczną i najszybciej rozwijającą się firmą w branży okien dachowych na świecie. Przez kilkanaście lat z małej rodzinnej firmy rozwinęła się w międzynarodową korporację.
   Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów związanych z poddaszem, spełniających oczekiwania klientów na całym świecie. Stawiając sobie te cele troszczymy się jednocześnie o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oraz ochronę środowiska.

Czytaj więcej...

Velux

velux1

   W Polsce firma VELUX działa od ponad 20 lat. Sprzedażą okien do sieci dystrybucji zajmuje się biuro handlowe w Warszawie. Fabryki w Gnieźnie i Namysłowie produkują okna dachowe na polski i europejski rynek.

Czytaj więcej...

Roto

roto1
   Grupa Roto zatrudnia blisko 3800 pracowników w spółkach produkcyjnych i dystrybucyjnych na niemal wszystkich kontynentach, osiągając przychody ponad 600 mln EUR rocznie. W Polsce grupa Roto posiada nowoczesną fabrykę okien dachowych w Lubartowie (woj. lubelskie) dającą zatrudnienie ponad 450 osobom. "Światowa marka - made in Lubartów" - Roto będąc globalnym graczem na rynku okien dachowych integruje się również z regionem dając stabilne zatrudnienie w nowoczesnych strukturach firmy. Polska fabryka - podobnie jak wszystkie fabryki dywizji Okna Dachowe pracuje wg RPS - Systemu Produkcyjnego Roto, opartego na najlepszym systemie produkcyjnym firmy Toyota. Dzięki temu produkujemy  w najkrótszym możliwym czasie przy zachowaniu najwyższej jakości.

Czytaj więcej...

All Rights Reserved © 2013 - www.alldach.eu
Projekt i wykonanie: www.epix.com.pl